Galerije

Nogometaši selekcije do 10. let so se pomerili z nogometaši ND Ilirija.

Nogometaši selekcije do 10. let so se pomerili z nogometaši ND Ilirija.

Urnik treningov

PON

ČLANI - ANALIZA

U19 - ANALIZA

U17 - ANALIZA

U15 - ANALIZA

U13A - 16:45

U13B - 17:30

U12A - 18:00

U12B - 16:45

U11 - 18:00/19:00

U10 - 16:00/17:00

U9 - 17:00, ŠC TRIGLAV

U8 - 17:00, ŠC TRIGLAV

U7 - 16:00, ŠC TRIGLAV

U6, U5 - 16:00, ŠC TRIGLAV

TOR

ČLANI - 18:30

U19 - 15:30

U17 - 15:30

U15 - 18:00

U13A - 16:45

U13B - PROSTO

U12A - PROSTO

U12B - 16:45

U11 - PROSTO

U10 - 16;00/17:00

U9 - 18:00

U8 - PROSTO

U7 - PROSTO

U6, U5 - PROSTO

SRE

ČLANI - 18:30

U19 - 15:30

U17 - 15:30

U15 - 18:00

U13A - PROSTO

U13B - 17:30

U12A - 18:00

U12B - PROSTO

U11 - 18:00/19:00

U10 - 16:00/17:00

U9 - PROSTO

U8 - 16:00, ŠC TRIGLAV

U7 - 16:00, ŠC TRIGLAV

U6, U5 - PROSTO

ČET

ČLANI - 18:30

U19 - 15:30

U17 - 15:30

U15 - 18:00

U13A - 16:45

U13B - 17:30

U12A - 18:00

U12B - 16:45

U11 - 17:00/18:00

U10 - PROSTO

U9 - 17:00, ŠC TRIGLAV

U8 - 17:00, ŠC TRIGLAV

U7 - 16:00, ŠC TRIGLAV

U6, U5 - 16:00, ŠC TRIGLAV

PET

ČLANI - 18:30

U19 - 15:30

U17 - 15:30

U15 - 18:00

U13A - 16:45

U13B - 17:30

U12A - 18:00

U12B - 16:45

U11 - 18:00/19:00

U10 - 16:00/17:00

U9 - PROSTO

U8 - PROSTO

U7 - PROSTO

U6, U5 - PROSTO

*Urnik je okviren.

ZADNJI TEKMI

Mladinska 1. MNZ liga - Liga: 6. kolo

5 : 0

14.10.20

Kadetska 1. MNZ liga - Liga: 8. kolo

0 : 2

17.10.20

PRIHAJAJOČA TEKMA

NI PRIHAJAJOČIH TEKEM

SKUPNA LESTVICA

Lestvica

T

Z

N

P

DG

PG

1

Ivančna Gorica Ivančna Gorica

36

29

2

5

115

39

89

2

ND Slovan ND Slovan

36

25

6

5

135

43

81

3

Komenda Komenda

36

23

6

7

94

43

75

4

Rudar Trbovlje Rudar Trbovlje

36

21

5

10

72

57

68

5

Dragomer Dolomiti Dragomer Dolomiti

34

15

6

13

75

61

51

6

NK Jevnica NK Jevnica

34

16

3

15

72

74

51

7

Arne Tabor 69 B Arne Tabor 69 B

36

14

4

18

62

57

46

8

Svoboda Ljubljana Svoboda Ljubljana

34

13

6

15

67

73

45

9

NK Ljubljana NK Ljubljana

36

13

6

17

62

71

45

10

NK Šmartno NK Šmartno

34

10

7

17

60

73

37

11

Bela krajina Bela krajina

36

10

7

19

46

85

37

12

Svoboda Kisovec Svoboda Kisovec

34

5

3

26

36

104

18

13

ŠD VIR ŠD VIR

34

3

1

30

25

141

10

ČLANI - 16:00, FITNES VIČ