Galerije

Nogometaši selekcije do 10. let so se pomerili z nogometaši ND Ilirija.

Nogometaši selekcije do 10. let so se pomerili z nogometaši ND Ilirija.

Urnik treningov

PON

ČLANI - ANALIZA

U19 - ANALIZA

U17 - ANALIZA

U15 - ANALIZA

U13A - 16:45

U13B - 17:30

U12A - 18:00

U12B - 16:45

U11 - 18:00/19:00

U10 - 16:00/17:00

U9 - 17:00, ŠC TRIGLAV

U8 - 17:00, ŠC TRIGLAV

U7 - 16:00, ŠC TRIGLAV

U6, U5 - 16:00, ŠC TRIGLAV

TOR

ČLANI - 18:30

U19 - 15:30

U17 - 15:30

U15 - 18:00

U13A - 16:45

U13B - PROSTO

U12A - PROSTO

U12B - 16:45

U11 - PROSTO

U10 - 16;00/17:00

U9 - 18:00

U8 - PROSTO

U7 - PROSTO

U6, U5 - PROSTO

SRE

ČLANI - 18:30

U19 - 15:30

U17 - 15:30

U15 - 18:00

U13A - PROSTO

U13B - 17:30

U12A - 18:00

U12B - PROSTO

U11 - 18:00/19:00

U10 - 16:00/17:00

U9 - PROSTO

U8 - 16:00, ŠC TRIGLAV

U7 - 16:00, ŠC TRIGLAV

U6, U5 - PROSTO

ČET

ČLANI - 18:30

U19 - 15:30

U17 - 15:30

U15 - 18:00

U13A - 16:45

U13B - 17:30

U12A - 18:00

U12B - 16:45

U11 - 17:00/18:00

U10 - PROSTO

U9 - 17:00, ŠC TRIGLAV

U8 - 17:00, ŠC TRIGLAV

U7 - 16:00, ŠC TRIGLAV

U6, U5 - 16:00, ŠC TRIGLAV

PET

ČLANI - 18:30

U19 - 15:30

U17 - 15:30

U15 - 18:00

U13A - 16:45

U13B - 17:30

U12A - 18:00

U12B - 16:45

U11 - 18:00/19:00

U10 - 16:00/17:00

U9 - PROSTO

U8 - PROSTO

U7 - PROSTO

U6, U5 - PROSTO

*Urnik je okviren.

ZADNJI TEKMI

Mladinska 1. MNZ liga - Liga: 6. kolo

5 : 0

14.10.20

Kadetska 1. MNZ liga - Liga: 8. kolo

0 : 2

17.10.20

PRIHAJAJOČA TEKMA

NI PRIHAJAJOČIH TEKEM

SKUPNA LESTVICA

Lestvica

T

Z

N

P

DG

PG

1

Ivančna Gorica Ivančna Gorica

34

28

2

4

112

37

86

2

ND Slovan ND Slovan

34

25

5

4

131

38

80

3

Komenda Komenda

34

21

6

7

83

42

69

4

Rudar Trbovlje Rudar Trbovlje

36

21

5

10

72

57

68

5

NK Jevnica NK Jevnica

33

15

3

15

70

74

48

6

NK Ljubljana NK Ljubljana

34

13

6

15

61

60

45

7

Svoboda Ljubljana Svoboda Ljubljana

34

13

6

15

67

73

45

8

Dragomer Dolomiti Dragomer Dolomiti

30

12

6

12

64

56

42

9

Arne Tabor 69 B Arne Tabor 69 B

34

13

3

18

57

53

42

10

Bela krajina Bela krajina

34

9

7

18

44

82

34

11

NK Šmartno NK Šmartno

32

9

6

17

54

70

33

12

Svoboda Kisovec Svoboda Kisovec

30

4

2

24

29

95

14

13

ŠD VIR ŠD VIR

31

3

1

27

24

131

10

ČLANI - 16:00, FITNES VIČ